0,00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Atsiskaitymas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti  keturiais būdais: tai per saugių atsiskaitymų partnerius Mokėjimai.lt, PayPal, ir banko pavedimu, daugiau informacijos apie atsiskaitymo būdus rasite žemiau. Norime jus informuoti, kad už prekes mokate ne pačioje Ziy.lt internetinėje parduotuvėje, už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik jūs. Mokėdami kreditine kortele, Jūs irgi nepaliekate duomenų mums, nes esate nukreipiamas atlikti mokėjimo operacijas į sertifikuotų paslaugos teikėjų saugų serverį, taigi Ziy.lt Jūsų slapta informacija neprieinama Abiem nukreipimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas. Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius. 

 

ATSISKAITYMO BŪDAI

 

Atsiskaitymas grynais pinigais per kurjerį

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, atsiskatyti užprekes galėsite ne užsakymo metu, o grynais pinigais sumokėdami kurjeriui prekių pristatymo metu. Atsiskaitymas grynais pinigais per kurjerį galimas Lietuvoje ir Latvijoje.

Dėmesio! prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Atsiskaitymas per įmokų surinkimo sistema Mokėjimai.lt (PaySera)

Paslauga, skirta el. parduotuvėms ir dideliems interneto portalams, norintiems surinkti mokėjimus iš klientų. Mokėjimai.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais: DNB bankas, Swedbank, Citadele, Danske bankas, SEB bankas, Ūkio bankas, Nordea, Šialių bankas, taigi Jūs galite atsiskatyti per Mokėjimai.lt jei esate nors vieno išvardyto banko klientas. Daugiau informacijos apie www.mokejimai.lt

                                                

  • Tai saugaus apmokėjimo garantas. Mokėjimai.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.
  • Matydami šį ženklą mūsų internetinėje parduotuvėje būkite tikri – čia apmokėjimai už prekes ir paslaugas vykdomi per mokėjimai.lt sistemą, todėl rasite Jums tinkamiausią ir patogiausią apmokėjimo būdą.
  • Prieš pradedant teikti paslaugas pardavėjams, mokėjimai.lt kruopščiai patikrina pardavėjo sukurtą projektą, teikiamas paslaugas, internetinės svetainės funkcionalumą. Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę tiek pardavėjams, tiek ir jų klientams, mokėjimai.lt sukūrė tokį kokybės ženklą, kuris informuos Jus apie svetainės patikrinimo statusą.
  • Pamatę kokybės ženklą pardavėjo svetainėje taip pat žinokite, kad jį nuspaudę pateksite į mokėjimai.lt sistemą, kurioje rasite pardavėjo kontaktinius duomenis, trumpą paslaugų aprašymą bei pardavėjo reitingo koeficientą.

 

Atsiskaitymas per saugių atsiskaitymų partnerį PayPal

PayPal, patikimas lyderis mokėjimuose internetu, suteikia galimybę pirkėjams ir verslo įmonėms siųsti ir gauti pinigus internetu. PayPal turi virš 100 milijonų narių sąskaitų 190 pasaulio šalyse ir regionuose.

Ar saugu naudoti PayPal?
Saugu, nes PayPal padeda apsaugoti kreditinės kortelės informaciją su pirmaujančiomis apsaugos ir sukčiavimo prevencijos sistemomis. Kai Jūs naudojatės PayPal, Jūsų finansinė ir kita slapta informacija nėra dalijamasi su Ziy.lt. Daugiau informacijos apie PayPal www.paypal.com

Kodėl naudoti PayPal?

  • Apsipirkite ir mokėkite už pirkinius  išsaugodami slaptą informaciją su PayPal.
  • PayPal naudojasi milijonai įmonių visame pasaulyje, tai rodo, kad tai patikimas atsiskaitymų partneris.

 

Atsiskaitymas banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per vieną kalendorinę dieną, atliekant tarptautinį pavedimą per tris kalendorines dienas. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB "PREGSIS"
Įm. k. 302534707
Bankas: Swedbank
Sąskaitos Nr: LT697300010123432866